BLOG JE V REKONSTRUKCI!!!!


!!!!Kopíruj pouze s naší ikonkou!!!
↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Komiksy

Komiksové extrabuřty

30. prosince 2009 v 17:34 | Princess_AjinQa
Oficiální popis: Konečně jsou tady! Ohromný, kolosální a hlavně nenakrmitelný Homer vyrostlý po nezdařeném experimentu, Bart, který se dostane do moci svého úhlavního nepřítele Leváka Boba, Šáša coby zvláštní agent i speciální hororový příběh o sběrateli komiksů - a mnohem víc. Ředitel Skinner, odporně bohatý Berns a jeho pato-a-kdo-ví-co-ještě-lízal Smithers, Marge, Líza i Maggie, ti všichni se jen třesou na to, aby vás mohli pobavit. (No dobře, netřesou, ale napsat jsme to mohli, ne? Komu to ublížilo?) Prostě a jednoduše: Simpsoni v komiksu v osmi super-anti-kontra-multi-extra-unikátních příbězích. A kdo potřebuje vědět víc, ten si je nezaslouží!
Oficiální popis 2: Příběhy nekopírují děj seriálu, ale přichází s vlastními dobrodružstvími - samozřejmě vznikajících pod dohledem původních televizních tvůrců, v čele s Mattem Groeningem. Během října by měla vyjít první kniha sebraných spisů, ve které Homer vyroste, Bart se dostane do vězení, bude se vyšetřovat případ ztracené školní pumy, Homer se zabouchne do Selmy a do školy přijde nečekaný záskok. Kromě toho jsou příběhy doplněné krátkými epizodami točícími se kolem vedlejších postav - autobusák Otto bude bojovat s upíry, Krusty se dostane do tajných služeb a Bart bude vyprávět hororový příběh. Pak jsou tu ještě falešné reklamy a další fórky - prostě, bude toho prostě dost. A to vše v překladu originálního Simpsonovského překladatele Petra Putny. Jinak, touhle knihou to nekončí. Po Simpsonovské Extravaganze se chystají dvě další - jak pokračování těchto klasických dobrodružství, tak první kniha inspirovaná halloweenskými speciály, ve které se budou parodovat nejslavnější filmy a příběhy - od Invaze uchvatitelů těl, přes Exorcistu až po Pána prstenů. Vše se Simpsony v hlavních rolích. Ale na to je ještě času dost.
Popis Simpsonovi.net: Naprosto první vydání českého Simpsonovského komiksu. Ona to je lépe-řečeno sbírka čtyř amerických komiksů, které v USA vyšly v roce 1993. Na stáří však nekoukejte a raději si je běžte zakoupit do nejbližšího knihkupectví, jediný legální český komiks si nesmíte nechat ujít.
Vydavatel: Crew
Překlad:
Petr Putna
Obsah:
- Ohromný kolosální Homer
Pan Burns již nesnese jak je starý a slabý. Na Homerovi je vyzkoušen vynález na zvrácení procesu stárnutí, který vymysleli zaměstnanci pana Burnse. Test se nevydaří a z Homera se vyklube neuvěřitelný obr. Naštěstí se díky protilátce zmenší, ale u pana Burnse ho stejně čeká nekolik dalších testů.
- Sběratel
Chcete být pořádně postrašeni od Barta? Pokud si přečtete jeho strašidelný příběh o sběratelovi komiksů, který byl omylem zavřen do trezoru, kde je navíc pěkná zima, možná, že se opravdu budete trošku bát...
- Bob se vrací!
Jak název napovídá, Levák Bob opět útočí. A tentokrát se za Bartem vůbec nežene, nýbrž Bart skončí ve stejném vězení.
- Prokleté romance
Kdo by si to pomyslel, že se Selma zamiluje do Homera? Teda, chci říct do figuríny.
- Záhada zmizení Springfieldské Pumy
Ve škole čirou náhodou zmizí maskot - Springfieldská puma. Kdo za loupeží stojí?
- Šáša, agent útvaru K.L.A.U.N.
Další příběh týkající se Bartova vzoru - Klauna Krustyho (V komiksu uveden jako Klaun Šáša)
- Je to v kartách
Co jsou děti ze školy schopni udělat, aby se místo školi mohli jít kouknout na baseballový zápas? A co jsou schopni udělat teprve pracovníci v Jaderné elektrárně?
- Dobrodružství drsňáka jménem Busman
Řidič školního autobusu Oto v dobrodružném komiksu.
 
 

Reklama