BLOG JE V REKONSTRUKCI!!!!


!!!!Kopíruj pouze s naší ikonkou!!!
↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Novinky

Koblihovač

11. dubna 2010 v 18:59 | MissMichalka
http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/983/03/82/983038224

Coca-Cola bude mít reklamu se Simpsonovými

11. dubna 2010 v 18:57 | MissMichalka
Před pár dny prozradil režisér David Silverman na svém Twitteru, že byl o zimních prázdninách zaneprázdněn režírováním reklamy na Coca-Colu, která využila Simpsonovského fenoménu k propagaci svého produktu. Netrvalo ani den a na fanouškovské stránce Coca-Coly se na Facebooku ukázala i část této reklamy. Simpsonovi v ní sice přímo nejsou, ale hlavní roli obsadila také velice populární postavička seriálu, pan Burns. Zkrachovalý miliardář Monty přichází o veškerý svůj majetek a následně se smutně prochází v parku. Potká Apua, který mu nabídne Coca-Colu, jenž panu Burnsovi udělá jako jediná opravdovou radost.
V HD kvalitě si část této reklamy můžete prohlédnout zde:

Simpsonovi mohli mít růžové vlasy, říká tvůrce seriálu Csupo

30. prosince 2009 v 17:06 | MissMichalka

Vybrala jsem z toho rozhovoru jen to co se týkalo Simpsonů!


Byli Simsponovi od začátku žlutí, nebo jste měli i jiné varianty?
Žlutí. Když jsme tu barvu viděli, okamžitě jsme jí propadli. Působilo to nově. Pak však producent James Brooks přišel s tím, že to do televize nemůže jít, a jestli nechceme přidat třeba růžové či hnědé vlasy. Naštěstí tou dobou točil v New Yorku a rozhodlo se bez něj. Vtipné je, že když pak měli Simpsonovi úspěch, říkal všude, jak skvělý nápad byla ta žlutá barva (smích).
Simpsonovi - Homer a MargeStvořitel seriálu Simpsonovi Matt Groening
Tušil jste, že se ze Simpsonů stane takový hit?
Věděli jsme, že musí fungovat, ale že s nimi budeme mít takový úspěch, to samozřejmě nečekal nikdo. Původně to měl být jen malý televizní projekt, natočili jsme jenom asi třináct dílů, ty jsme pak v balíku poslali na losangelský festival, kde jsme zažili první úžasnou reakci: lidé na projekci se smáli a chtěli víc, ačkoli ty divné žluté postavičky viděli poprvé v životě.
Je pravda, že jedna postava je vytvořená podle vás?
Kolegové si pohráli s postavou doktora Nicka Riviery. Aniž bych o tom věděl. No, ještě že mám smysl pro humor. Ale byla to jen jednorázová záležitost.
Víte ještě o někom konkrétním, kdo se v seriálu odráží?
Vím jen, že ta rodina je ve skutečnosti rodina Matta Groeninga. Stejná jména, stejné povahy. Jen barvu mají jeho blízcí jinou (smích). Já sám takovéhle věci příliš nedělám, raději fantazíruju.

Základní informace

30. prosince 2009 v 16:18 | MissMichalka
mpsonovi jsou v současnosti nejspíš nejoblíbenějším a nejznámějším televizním animovaným seriálem, který se díky své vtipnosti a originálnosti vysílá ve více než 70 zemích naší Zeměkoule. Od svého začátku posbírali Simpsonovi několik cen Emmy, několik Oskarů a když pomineme všechny ostatní ceny, nominace a výhry, nesmíme zapomenout na to nejhlavnější - nespočetné množství fanoušků a diváků různého věku. Někteří je sledují již několik let, někteří od narození a někteří je teprve poznávají. V mladší generaci není snad nikdo, kdo by je neznal, v té starší je to trošku horší, ale možná díky svým vnukům a vnučkám je znají i nějací naši důchodci.
Vraťme se ale do doby, kdy seriál Simpsonovi začínal. Amerika oblíbenou animovanou rodinku poprvé spatřila 19. dubna 1987, a to v krátkém skeči pojmenovaném "Good Night" (Dobrou noc) během přestávky pořadu Tracey Ullmanové. Tento kraťas započal třísezónovou sérii simpsonovských skečů. Vzhled postav v těchto krátkých příbězích byl značně odlišný od jejich dnešní podoby.
Dvacetiminutový seriál, tak jak ho známe my, se na amerických obrazovkách objevil 17. prosince 1989 s první epizodou "Vánoce u Simpsonových", po které byly na seriál nevídané ohlasy. Nejvíce Simpsonovi zasáhli v roce 2007 - to díky filmu, který u nás v kinech měl premiéru 26. července, kvůli slavnostně odvysílanému 400. dílu, díky nové 3D hře The Simpsons Game, jenž vyšla na téměř všechny konzole, které v té době byly vyrobeny a nakonec mělo v Simpsonovsky populárním roce 2007 taky podíl nakladatelství Crew. To totiž v ČR začalo vyrábět anglicky přeložené komiksy se Simpsonovými.
Níže můžete vidět obrázek, na němž je "evoluce Simpsonových". První etapa zasahuje do naprostého počátku - do roku 1987, další obrázek rodinky do roku 1989 a ten poslední je současný. Změn si nemusíme však všímat pouze na vzhledu rodinky. Stále větší je i pokrok v samotné animaci seriálu, u které si tvůrci poslední dobou velmi oblíbili možnost využití 3-D rozměrů. Nejčastěji je 3D při příjezdů různých aut nebo příletů letadel, jinak se Simpsonovi stále drží u 2-D. Pokud níže nevidíte rozdíl mezi druhou a třetí etapou, doporučuji podívat se na tento obrázek. V něm je rozdíl vidět lépe.

Potvrzeno: Simpsonovi se budou stěhovat

30. prosince 2009 v 15:39 | MissMichalka

.
 
 

Reklama